Vrei să faci parte dintr-o echipă campioană? Vrei să pui umărul la consolidarea unui club autentic? Vrei să redăm Banatului fotbalistic gloria de odinioară? Atunci alătură-te echipei noastre!

Ripensia Timișoara angajează director de marketing și vânzări.

Descrierea jobului:

  • Coordonarea și supervizarea departamentului de marketing;
  • Promovarea și vânzarea imaginii sportive;
  • Coordonarea activității de promovare online;
  • Stabilirea particularităților contractelor de sponsorizare în sport;
  • Stabilirea planului acțiunilor de marketing, propunerea bugetelor pentru realizarea acestora;
  • Realizarea rapoartelor, analizelor, evaluărilor specifice;
  • Implementarea campaniilor de marketing stabilite și realizarea obiectivelor;
  • Realizarea materialelor de promovare: flyere, afișe.

Cerințe:

  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj;
  • Cunoștințe Photoshop, Corell Draw;
  • Creativitate: capacitatea de a veni cu idei originale sau inovative şi de a construi pe baza acestora în scopul dezvoltării;

Se oferă:

  • Oportunitatea de a lucra într-un proiect dinamic.
  • Salariu atractiv (se va negocia în cadrul interviului)

Almira
Lagradia
Mewi
ILA Vorhaben
Casa de la Rosa
Ducodan
Cottontex
Dribling
Auto Vic
DI&SI PANIF
Restart Energy
Multidiet
Multidiet
Multidiet
Profal Industry
Signal